Львів’янам літнього віку представили слайдовий фільм про життя підопічних терцентру  «Світлини нашої молодості»

Минулої п’ятниці у центрі дозвілля для літніх при храмі св. Климента Папи Львівського міського терцентру відбулася презентація слайд – фільму “Світлини нашої молодості. Історії життя людей – приклад для наслідування.

«Слайд-фільм зроблено на основі світлин підопічних Франківського відділення Львівського міського терцентру. Почесним гостем на заході була п. Хома Михайлина Михайлівна, яка за заслуги у національно-визвольній боротьбі була нагороджена шістьма відзнаками та двадцятьма почесними грамотами. Пані Михайлина також, незважаючи на свій похилий вік, є членом Львівського обласного товариства політв’язнів і репресованих. Тому до нас завітали ще й гості із товариства політв’язнів, щоб привітати п. Михайлину»,– розповіла завідувач Франківського відділення Львівського міського терцентру Оксана Турек

На заході вшанували кожного, про кого розповідалося у фільмі. Підопічні ще доповнювали своїми розповідями слайд-фільм.

В народі кажуть: «Життя прожити – не поле перейти». Приклад прожитих літ осіб, яких ми обслуговуємо, яскраве підтвердження цієї мудрості. На їхньому життєвому шляху було багато випробувань і поневірянь: війною, голодом, репресіями, тяжкою працею. Та кожен з них не зламався, залишився людиною з Великої букви. І ми, наступне покоління, гордимося і беремо за приклад їхнє життя. Отож, в нас виникла ідея зробити слайдову презентацію зі світлинами життя наших підопічних, й розповісти в такий спосіб про цих людей їх же одноліткам. Таким чином розширити горизонти їх комунікації,– зазначив директор Львівського міського терцентру Віталій Брославський

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Охочі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського територіального центру можуть звертатися у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233-10-49, а також за тел.: 238-32-74.

 

Поділитись: