Львів’янам з інвалідністю виплатять матеріальну допомогу

Щороку 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю. З цієї нагоди у Львові людям з інвалідністю виплатять одноразову грошову допомогу. Цього року матеріальну виплату отримають особи з інвалідністю з дитинства 1-ї та 2-ї груп, а також особи з інвалідністю 1-ї та 2-ї груп, які не мають права на пенсію в органах Пенсійного фонду України.  Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

Зокрема, грошову допомогу отримають 2 919 осіб з інвалідністю 1, 2 груп з дитинства – мешканців м. Львова по 600 гривень кожен. На ці потреби у бюджеті міста передбачили 1 751 400 гривень.

Також допомогу отримають 647 осіб з інвалідністю 1, 2 груп, які не мають права на пенсію в органах Пенсійного фонду України – мешканців м. Львова по 600 грн кожен. Загальна сума цих виплат складає 388 200 грн.

Кошти виплатить управління соціального захисту ЛМР у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян м. Львова.

Довідка:

Міжнародний день людей з інвалідністю  відзначається щорічно 3 грудня. Він був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 1992 році.

Цей День покликаний привернути увагу до проблем людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя, акцентує увагу суспільства на перевагах, які воно отримує від участі людей з інвалідністю у політичному, соціальному, економічному і культурному житті. Цей день є нагадуванням людству про його обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства – людей із інвалідністю.

Поділитись: