Львів поділився з Коломиєю та Мелітополем своїм досвідом у сфері соціального захисту

Представники управління соціального захисту ЛМР зустрілися зі своїми колегами з Коломийської та Мелітопольської міських рад та розповіли про реформи і новітні практики, які уже працюють у соціальній сфері Львова.    

«Насамперед гостей зацікавили підходи до роботи з внутрішньо переміщеними українцями. І, до слова, не тільки щодо соціального захисту. А у всіх сферах життя – медицини, освіти, працевлаштування, проживання, психологічної підтримки, дозвілля. Нам у цьому питанні є чим поділитися. Адже у Львові уже майже рік працює міський Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб. У ньому українці, які змушені були покинути рідні домівки через війну, можуть отримати допомогу й консультації фахівців із різних сфер життя. Це надзвичайно важливо, коли такі консультації відбуваються в одному місці і людям не доводиться зайвий раз ходити багатьма інстанціями. Це, щонайменше, економить час і не дратує людей», – розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Ще одна важлива тема, яка цікавила посадовців з Коломиї та Мелітополя, – допомога нашим воїнам та членам їх родин, яку, власне, вони отримують у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій. Зокрема, їх цікавили виклики, з якими ми уже працюємо; перелік послуг, зокрема, психологічна та юридична допомога; форма співпраці з середовищами та ГО військових.

«Ну і, звісно, ми показали, як наші підходи діють на практиці. Тому усі разом відвідали наші структури – Центр підтримки внутрішньо переміщених осіб та Центр надання послуг учасникам бойових дій», – додав посадовець.

Крім того, гості побували у Личаківському відділі соціального захисту та центрі «Джерело».

Теги: ,
Поділитись: