Літнім львів’янам розповіли про творчість Назара Горбача

Для одиноких городян поважного віку – підопічних Львівського міського територіального центру систематично організовують цікаві заходи. Так, учора, для літніх людей в центрі денного дозвілля, що на вул. Кирилівська, 3а, розповіли про життєвий та творчий шлях науковця, професора Назара Горбача.

«Під час заходу літні люди дізнались, що галуззю наукових інтересів Назара Горбача були історія української філософії і культури, філософія і релігія. Він був автором індивідуальних книг, керівником і співавтором підручників та низки навчальних посібників», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Також присутні ознайомились з книгами Назара Горбача «Шляхом духовного оновлення», «Культура міжнаціонального спілкування», «Невідомий Григорій Сковорода», «Життя та творчість Тараса Шевченка». А ще своїми спогадами поділилася вдова професора Назара Горбача – Стефанія Горбач.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: