Літнім львів’янам організували екскурсію на пожежно-технічну виставку

6 вересня для городян поважного віку Львівського міського територіального центру провели екскурсію в часі якою вони дізнались, що пожежно-технічна виставка функціонує з 1986 року на території середньовічного Львова та розміщена у приміщенні цікавої пам’ятки архітектури періоду еклектики – колишньому будинку пожежної частини. Будинок побудований у 1901 році в неороманському стилі по проекту архітектора І. Брунека. Фасад будинку прикрашає скульптура Святого Флоріана – покровителя пожежників (скульптор П. Війтович).

Зараз будинок виконує визначену функцію – в ньому, окрім виставки, розміщені Головне управління ДСНС України у Львівській області, Галицький районний відділ ГУ ДСНС України у Львівській області та перша самостійна державна пожежна частина СДПЧ-1.

Експозиція першої зали присвячена історії розвитку пожежництва на Галичині та Західно-українських землях.

Оглянувши експозицію другої зали присутні дізнались про основні причини виникнення пожеж та надзвичайних ситуацій, методи їх запобігання, засоби та способи їх ліквідації.

В третій залі, яка була підготовлена та відкрита до 20-річчя аварії на Чорнобильській атомній станції, відвідувачі ознайомились з чисельним зібранням різноманітних свідчень найбільшої техногенної катастрофи світу.

Організовуючи заходи, ми в першу чергу запитуємо у наших відвідувачів, що їм цікаво було би дізнатися, про які явища, течії, історичні події та постаті. Адже важливо, щоби ту інформацію, яку доносимо нашим слухачам, вони сприймали та використовували у подальшому житті.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру.

Поділитись: