Літнім людям провели тематичну та святкову зустріч з нагоди Всесвітнього Дня вчителя

Львів’яни поважного віку Львівського міського територіального центру цікаво проводять час. Вчора, 4 жовтня в центрі дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, відбулась зустріч з нагоди Всесвітнього дня вчителя.

В ході проведення заходу дідусі та бабусі дізналися історію впровадження цього дня, який понад 100 країн світу відзначають 5 жовтня. Ця дата була позначена вперше в Парижі. 5 жовтня 1966р. там проводилася Спеціальна міжурядова конференція про статус вчителів (Special Intergovernmental Conference on the Status of Teachers). За підсумками цієї конференції Міжнародна організація праці та ЮНЕСКО підписали «Рекомендації, що стосуються статусу вчителів».

День вчителя — це професійне свято педагогів, встановлений в багатьох країнах. Він вшановує вчителів — представників дуже складної професії, що вимагає великої відповідальності, високих моральних якостей і, обов’язково, любові до своєї справи.

Учитель — це не просто той, хто знаходиться поруч, поки ми читаємо підручники і пишемо в зошитах. Ми всі проходимо свої університети, і на життєвому шляху кожного зустрічаються такі наставники, яких ми й звемо своїми Вчителями з великої літери.

Великою приємністю для присутніх було привітання наших відвідувачів, любих вчителів, з Всесвітнім днем вчителя. Ми вдячні педагогам Горбик М.М., Чорній А.І., Горбач С.М., Огородовій М.П. за активну участь в проведенні культурних заходів, душевне тепло і наснагу до життя.

Всім вчителям в їхнє професійне свято хочеться побажати в першу чергу здоров’я, адже саме цей ресурс може виявитися таким, що вичерпується у вчителя. Натхнення ж, ентузіазм, задоволення від роботи — всі ці ресурси у справжніх вчителів воістину невичерпні.

Захід організовано та проведено в центрі дозвілля (вул. Кирилівська, 3а) відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: