Літніх львів’ян запрошують долучитись до заходів та скористатись послугами Львівського терцентру

У Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) опікуються 2 202-ма самотніми літніми дідусями та бабусями: торік до дружньої сім’ї терцентру долучилось 266 нових осіб. Усі вони отримують якісні послуги, які надають працівники трьох відділень установи.

Як розповів директор Львівського міського територіального центру Віталій Брославський, у підрозділах терцентру львів’яни поважного віку отримують такі послуги:

Відділення соціальної допомоги вдома. На обслуговуванні працівників відділу перебувають громадяни, які потребують допомоги в побуті, а саме там надають: допомогу в приготуванні їжі, годуванні, придбанні та доставці товарів (продуктів, ліків, періодики); допомогу у прибиранні житла, пранні білизни та одягу, у дотриманні особистої гігієни, а також там забезпечують супроводження стареньких. Соціальний робітник щонайменше двічі на тиждень відвідує підопічних у їх помешканнях.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги. Громадяни мають можливість скористатися транспортними послугами, послугами перукаря, взутьовика з ремонту взуття, швачки, техніка, а також транспортними послугами. Окрім цього, відділення може організовувати надання натуральної та грошової допомоги до релігійних та державних свят.

Відділення соціальної адаптації. Фахівці цього відділу організовують різноманітні вечори розваг, різнопланові ігри, лекції, семінари, гуртки, майстер-класи, екскурсії, відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв та інші найрізноманітніші форми організації дозвілля.
«Хочу звернутись до громадян літнього віку, які потребують сторонньої допомоги: приходьте до нас, долучайтесь до нашої дружньої родини! Повірте, ми допоможемо у вирішенні багатьох побутових проблем і зробимо ваше життя цікавішим. А ще прошу громадян, котрі проживають поруч з літніми і самотніми особами, або громадські організації, які позиціонують себе, як ГО, що займаються такою категорією осіб, повідомити нас про них», – додав Віталій Брославський.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 58а, тел.:238-32-74.

Поділитись: