Літніх львів’ян познайомили з мистецтвом Михайла Бойчука

У середу, 2 травня, літні люди – підопічні Львівського міського територіального центру побували у Львівській національній галереї мистецтв ім. Бориса Возницького, де триває виставка «Бойчук ІЗМ».

Як повідомили у Львівському міському територіальному центрі, у заході взяли участь 10 старших мешканців Львова.

«Під час екскурсії присутні довідались про те, що Михайло Бойчук прагнув створити «нове українське мистецтво», що мало б під собою багате підгрунтя, прагнув відродити його від «самого кореня». Таким початком-коренем він вбачав іконопис періоду Київської Русі та Візантії. Проте використовуючи стилістичні та техніко-технологічні прийоми тих далеких часів – його «нове» мистецтво було навдивовижу сучасним, зрозумілим пересічній людині», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: