У середу, 15 травня, о 13:00 год. у приміщенні Львівського палацу мистецтв відбудеться святковий захід для літніх львів’ян «Весняні забави з Троїстими музиками». Захід відбудеться з нагоди Дня вишиванки, який відзначається щороку у травні.

«До святкового заходу ми залучили музикантів із Львівської філармонії та творчий колектив Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Ґжицького – організаторів та засновників «Молодіжного етнофестивалю ГАЇВКИ ФЕСТ». Літні львів’яни прийдуть одягнені у вишиванки, принесуть свої вироби на виставковий стенд, а також розповідатимуть про походження та особливості вишивки. До виступів плануємо залучати літніх людей та студентів, які водитимуть гаївки разом», – розповіли у терцентрі.

Нагадаємо, що на сьогодні у Львові функціонує 9 центрів денного дозвілля, а саме: при храмі св. Климента Папи (вул. Чупринки, 70); при храмі Всіх Святих Українського Народу (вул. Петлюри, 32); при храмі Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70); при храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175); при храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька, 319а); при відділенні соціальної адаптації (вул. Кирилівська, 3а); при Галицькому відділенні соціальної допомоги вдома (вул. Франка, 41); при Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Окуневського, 3); при церкві Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська, 34).

У Львівському територіальному центрі запрошують долучитись до їх дружної родини усіх охочих. Знаходиться він за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 58а, тел.: 238-32-74.

Поділитись: