Літні панянки разом з дітьми малювали піском казкових героїв

Для групи львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували майстерку з пісочної анімації. Захід відбувся у дитячому клубі «Манго». Тож, разом з літніми панянками займались діти, які відвідують цей клуб.

Заняття провів педагог-організатор дитячого клубу «Манго». Під його керівництвом літні панянки разом з дітьми навчались вимальовувати на світлових планшетах анімаційних казкових героїв та складати казку. Особливість цієї техніки в тому, що картини малюють шарами очищеного піску на склі без допомоги будь-яких спеціальних пристосувань.

«Заняття пісочною анімацією – це нестандартний спосіб розвитку художньо-естетичного смаку, розвитку дрібної моторики рук, збагачення фантазії і поліпшення творчих навичок», – розповіли у терцентрі.

Захід відбувся в рамках співпраці Дитячих клубів Галицького району ЛМТГ, які відвідують діти соціально-незахищених категорій нашого міста, та Львівського міського територіального центру соціального обслуговування.

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях та прогулянках. Для них організовують різного роду майстерки, заняття, фізичні активності. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: