Літні львів’яни подивились на динозаврів, лосів та комах

Упродовж тижня для львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували дві цікаві екскурсії – у Парк динозаврів та Зоологічний музей.

«Відвідувачі установи залюбки відвідують усі наші заходи. Але екскурсія у Парк  динозаврів – це було щось неймовірне: вона літнім паням та панянкам дуже сподобалась. Екскурсанти зі задоволенням переглянули кожного динозавра, дивилися як вони рухаються, слухали їх голоси, торкалися експонатів. А ще, залюбки фотографувалися біля них», – розповіли у терцентрі.

Ще одна цікава подія – візит у Зоологічний музей Львівського національного університету імені Івана Франка. Екскурсанти побували у всіх чотирьох залах та коридорі-галереєї музею. Переглянули колекції комах та павукоподібних, ссавців, земноводних, плазунів, птахів.

«Кращого місця, де можна довідатися про зоологічний світ у Львові, можна й не шукати. Чого вартують лиш ці маленькі мікроскопічні комахи, а на противагу їм височезний скелет лося. Саме ці експонати запам’ятались літнім львів’янам», – додали в установі.

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях. Нещодавно вони відвідали музей Львів стародавній, музей Львівського національного університету, виставки «Музи не мовчать», «Три життя Великої Людини», побували на концертах та театральних виставах.

А загалом упродовж лише трьох літніх місяців фахівці міського терцентру організували для літніх львів’ян понад 270 колективних заходів. Участь у них взяли понад 500 осіб поважного віку. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Оцініть рівень вичерпності наданої консультації

Оцініть комунікативний етикет працівників
12345
Оцініть зовнішній вигляд працівників
12345
Комфортність середовища перебування під час візиту
12345
Оцініть Ваші загальні враження від візиту
12345

Поділитись: