Літні львів’яни побували у підземеллях львівських кам’яниць

Для львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували екскурсію підземеллями львівських кам’яниць. У заході взяли участь 20 літніх львівян. А допомогли його організувати працівники Львівського музею історії релігії.

«Екскурсія видалась неймовірно цікавою та пізнавальною. Наші підопічні побачили камеру катувань, дізнались про життя жебраків. Саме тут вони почули історію про львівську чорну княгиню – Гальшку Острозьку, привид якої досі блукає монастирем», – розповіли у терцентрі. 

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях. Нещодавно вони відвідали Парк динозаврів та Зоологічний музей, музей «Львів стародавній», музей Львівського національного університету, виставки «Музи не мовчать», «Три життя Великої Людини», побували на концертах та театральних виставах.

А загалом упродовж лише трьох літніх місяців фахівці міського терцентру організували для літніх львів’ян понад 270 колективних заходів. Участь у них взяли понад 500 осіб поважного віку. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: