Літні львів`яни згадували українських патріотів, які з початку подій на Сході України добровільно викликались боронити державу від російського агресора.

14 березня у ЦДД при Галицькому відділенні соціальної допомоги вдома літні львів`яни згадували українських патріотів, які з початку подій на Сході України добровільно викликались боронити державу від російського агресора. Саме завдяки добровольцям – їхній мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Відвідувачі молитвою вшанували всіх, хто добровільно пов’язав своє життя зі святою справою захисту України!

Також у ЦДД був проведений поетичний захід «Хвилинки Кобзаря».

Т. Г. Шевченко – вічний вогонь, що ніколи не згасне в серцях народу. Його творчість – святиня, якою дорожить і гордиться український народ. Ми нащадки, будемо завжди берегти у серці той вогник любові до Вітчизни, який запалив поет своїми безсмертними творами.

Бабусі і дідусі слухали розповіді, вірші геніального поета. А що може бути найбільш «своїм», найбільш близьким, як не творчий спадок невмирущого Кобзаря.

Захід організовано відділенням соціально-побутової адаптації Львівського міського територіального центру. Соціальний робітник Лук`янова О.М

 

Поділитись: