Літні львів’яни взяли участь у тренінгу з фінансової обізнаності

В рамках акцій Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору» з метою підвищення фінансової обізнаності в Україні, 2 листопада городяни поважного віку Львівського міського територіального центру побували на тренінгу. В ході заходу присутні дізнались, як скласти особистий бюджет, як управляти грошовими потоками, уникнути шахраїв та безпечно користуватися фінансовими послугами.

Підвищення фінансової обізнаності громадян разом із питанням захисту прав споживачів є частиною Комплексної програми розвитку фінансового сектору України до 2020 року. Агентство США з міжнародного розвитку USAID активно допомагає фінансовим регуляторам втілювати заходи у цьому напрямку.

Наше сьогодення, яке є динамічним, наповнене різними інноваційними рішеннями, виражене в різних аспектах життя, потребує постійного емоційного заряду та участі в суспільних процесах, аби мати відчуття участі в громаді. Відповідно, літні люди, попри поважний вік та багатий життєвий досвід, хочуть і надалі черпати для себе нові враження та знання, а ми цьому повинні сприяти.

Відвідування тренінгу організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського міського територіального центру.

 

Поділитись: