Літні львів’яни вивчали життєпис Лесі Українки

24 лютого, в центрі дозвілля відділення соціально-побутової реабілітації, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, для львів’ян літнього віку відбувся захід з нагоди дня народження Лесі Українки – «Велич особистості». Під час зустрічі літні люди ознайомились з біографією та творчою діяльністю видатного митця світової культури, поета незламної боротьби, перекладача та культурного діяча – Лариси Косач-Квітки (справжнє ім’я Лесі Українки). Присутні довідались, що Леся Українка писала у найрізноманітніших жанрах: поезії, ліриці, епосі, драмі, прозі та публіцистиці. Також працювала в ділянці фольклористики (220 народних мелодій записано з її голосу).

Дідусі та бабусі декламували вірші, читали поетичні твори непохитного авторитета нації – Українки з великої літери.

Зі словом виступили: журналіст, поетеса, письменниця, член Української асоціації письменників Західного регіону Романія Данилюк; письменниця, член Української асоціації письменників Західного регіону Маргарита Горбик і педагог Стефанія Горбач.

Прозвучали народні пісні Лесі Українки “Ой, верше, мій верше”, “Чорноморець, матінко” у виконанні «YuMaVita Bandura Trio» – студенток Львівської національної музичної академії ім.Миколи Лисенка: Сторонянської Маргарети, Бойко Юлії, Якимович Віталії.

Організовуючи заходи, ми в першу чергу запитуємо у наших відвідувачів, що їм цікаво було би дізнатися, про які явища, течії, історичні події та постаті. Важливо, щоби інформацію, яку доносимо нашим слухачам, вони сприймали та використовували у подальшому житті, отримували задоволення від участі в них, а це один з основних стимулів до більш активної нашої діяльності.

Організувала літературно-мистецький захід культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

 

Поділитись: