Літні львів’яни вшанували пам’ять видатного сучасника

Для одиноких людей поважного віку продовжують систематично організовувати заходи по збагаченню дозвілля та розширенню життєвого світогляду. Так, вчора, для літніх людей Львівського міського територіального центру, в центрі денного дозвілля, що за адресою: вул. Кирилівська, 3а, у відділенні соціально-побутової реабілітації, відбулася тематична зустріч з циклу “Літературні акварелі”. Під час зустрічі присутні ознайомились з життєвим та творчим шляхом, літературно-науковою, політичною і громадською діяльністю Назара Горбача – доктора філософських наук, професора, автора індивідуальних книг, керівника і співавтора підручників та низки навчальних посібників. Під час спілкування літні люди дізнались, що галуззю наукових інтересів Назара Горбача були: історія української філософії і культури, філософія і релігія.

Також, на огляд присутніх було представлено основні книги Назара Горбача “Шляхом духовного оновлення”, “Культура міжнаціонального спілкування “,” Невідомий Григорій Сковорода “,” Життя та творчість Тараса Шевченка “.

Активними учасниками заходу були член Української асоціації письменників Західного регіону письменниця, поетеса, член Національної спілки журналістів України Романія Данилюк, член Української асоціації письменників Західного регіону Маргарита Горбик. Своїми спогадами поділилася вдова професора Назара Горбача – Стефанія Горбач.

Організувала захід культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька

 

Поділитись: