Літні львів’яни вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні

У центрах денного дозвілля Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) львів’яниповажноговіку вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

«У бібліотеці-філії №5, що на вул. Шота Руставелі, 8, відвідувачі хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної Сотні, згадали життєві історії людей, які брали участь у цих подіях. Також літні львів’яни побували на екскурсіях у музеї-меморіалі «Тюрма на Лонцького» і у Львівському музеї історії релігії та переглянули фотовиставку Юрія Дубленича «Мій Майдан». В центрі денного дозвілля, що на вул. Кирилівській,3а відбувся захід під гаслом «Герої ніколи не вмирають, герої в нашій пам’яті». Під час зустрічі прозвучала поезія – присвята незламності і безсмертному подвигу Героїв Небесної Сотні, а ще львів’яни поважного віку переглянули фільм-реквієм «Небесна сотня в вирій полетіла…», – розповіли у терцентрі.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: