Літні львів’яни відзначили день пам’яті Святого Апостола Андрея Первозванного

Вчора, 13 грудня, Свята Церква вшановувала пам’ять першого учня Христового – святого апостола Андрея Первозванного. З цієї нагоди літні городяни побували в Храмі Покрови Пресвятої Богородиці на Божественній літургії.

Апостол Андрій явився доблесним послідовником свого Учителя, пронісши благу звістку про Хрест та Воскресіння через далекі й жорстокі язичницькі краї. Він став сівачем на нашій землі слова Божого, – слова, яке дало нам радість пізнання Істини й вказало шлях до життя вічного. Народ, який сидів у темряві, побачив світло велике, й для тих, що перебували в країні, й тіні смерті, засяяло світло. Радіє земля і підносять святому апостолу Андрею молитви віруючі, просячи благословити їх миром і благоденством, просячи допомоги в творчій праці для слави Божої.

Повсюди, де тільки проходив він з проповіддю, встановлював на високому місці хрест – знамено величної перемоги Христа над гріхом, смертю і пеклом. Він говорив, що тайна Хреста відкривається лишень вірою, й хто увірує всім серцем в Христа, той стане здатним пізнати цю тайну, а хто не увірує, не пізнає ніколи.

Господь навчив Своїх учнів перемагати демонську й людську ненависть Божественною любов’ю і святий Андрей у всій повноті осягнув цю науку з наук: від свого призвання і до кончини слідом за Втіленим Сином Божим він ніс хрест добровільної вбогості, скитань і страждань в ім’я вічного спасіння людей.

Ми маємо на меті нести до літніх людей духовні цінності та розкрити досі небачений бік духовного життя.

Організувало відвідування храму Покрови Пресвятої Богородиці, що за адресою – Левандівка, вул. Сяйво, 14, відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: