Літні львів’яни відвідали унікальну виставку в картинах Юрія Коха

Вже стало хорошою традицією, щотижня, організовувати цікаві заходи для самотніх громадян поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі Так, вчора 14 вересня літні люди побували в Національному музеї імені Андрея Шептицького та відвідали виставку художника Юрія Коха «Фактор Львова. Малярство».

В часі спілкування відвідувачі довідались, що Юрій Кох – львівський художник, працює в галузях малярства, графіки, плакату та книжкового дизайну. Учасник понад 200 виставок у 30-ти країнах та автор 18-ти персональних.

Дідусі та бабусі оглянули експозицію, де було представлено понад 80 живописних творів із циклів «Стінопис», «Ардекох», «КОХаний Львів» тощо.

В ході екскурсії присутні дізнались, що малярський цикл “АРДЕКОХ” виник на ґрунті “порожнин”, недороблених митцями 20-30-х років ХХ ст. Використавши співзвучність відомого стилю зі своїм прізвищем, художник отримав водночас підказку і підтримку для своєрідного мистецького “доповнення”.

Організувало відвідування виставки літніми людьми відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: