Літні львів’яни поринули в чаруючий світ дельфінів в «Оскарі!

Одиноким громадянам літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян проводять різнобічні заходи дозвілля.

Так, вчора 28 листопада, люди поважного віку побували в Трускавці — кращому бальнеологічному курорті на території Львівської області, який сьогодні може похвалитися своїм дельфінарієм, однією з унікальних пам’яток цього затишного, екологічно чистого містечка. Але примітний «Оскар» не тільки своєю сучасною ефектною архітектурою, але і прекрасною шоу-програмою, в якій беруть участь мешканці дельфінарію — чорноморські та тихоокеанські дельфіни, виконуючі найскладніші номери.

Відвідувачі побачили дружну команду морських артистів, в якій працюють 6 бешкетних дельфінів і три веселих морських котика, які продемонстрували віртуозні акробатичні номери. Кожен з них є унікальною особистістю, а всі разом ці дивні створіння — згуртована команда, яка під керівництвом досвідчених наставників дарує море позитивних емоцій і яскравих вражень.

І це не дивно! Адже дельфіни — добрі, пустотливі і красиві ссавці з сімейства китоподібних. Вони здатні ділитися своїм чудовим настроєм, позбавляють стресу, хвороб, негативних емоцій!

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: