Літні львів’яни побували на виставці картин у Львівському палаці мистецтв

У Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян продовжують систематично організовувати цікаві заходи дозвілля. Так, у понеділок, 14 січня, літні люди побували у Львівському палаці мистецтв, де оглянули виставку декоративних батиків «Про небо» Анжели Голодецької та Людмили Богайчук.

В експозиції представлено близько 40 оригінальних декоративних батиків, виконаних в різноманітних техніках розпису тканин: це перш композиції «Дивна ніч», «Різдвяна», «Вхід в Єрусалим», «Вербна неділя», «Всі звеселяться», «Дари Ісусу», «Ковчег». Під час екскурсії дідусі та бабусі побували також і на виставці пейзажів, портретів та натюрмортів Людмили Богуславської «Малярство». Також люди поважного віку оглянули живопис Василя Цикалюка.

«Цікаве дозвілля є запорукою доброго настрою. Власне цієї філософії ми намагаємось дотримуватись в нашій установі. Адже дідусям та бабусям будучи на схилі літ важливо спілкуватись з однолітками, обмінюватись враженнями та черпати нові знання», – зазначила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: