Літні львів’яни побували у Василіянській семінарії в Брюховичах

Вже традиційно для одиноких літніх мешканців нашого міста організовують цікаві пізнавальні заходи дозвілля. Так, вчора, 13 червня, люди поважного віку Львівського міського територіального центру побували в Монастирі Св. Йосифа Обручника Чину Святого Василія Великого УГКЦ, що в Брюховичах. Під час візиту учасники ознайомились із побутом, стилем життя духовенства, взяли участь у спільній молитві, а також оглянули місцеву пасіку, альтанку, яку облаштували мешканці монастиря. В часі спілкування з ректором Василіянської семінарії – отцем Йосафатом Хаймиком, присутні довідались, що Чин святого Василія Великого (лат. Ordo Sancti Basilii Magni), також: Василіянський Чин святого Йосафата і Отці Василіяни — один з основних монаших орденів Української греко-католицької церкви. Метою діяльності, згідно з його Конституціями, є плекання спільнотного життя задля власного освячення через виконання обітів і заповідей любові та задля спасіння ближніх за посередництвом благовістування через проведення місій і реколекцій, наукову та видавничу діяльність, душпастирство і працю з молоддю.

Ми маємо на меті нести до літніх людей духовні цінності та розкрити досі небачений для них бік духовного життя, осередок та оберіг духовних цінностей та релігійних традицій. Приємно, що ця тематика цікавить городян поважного віку й люди насправді бажають побувати в сакральних місцях нашого міста, регіону.

Люди, які перебувають на схилі літ, потребують не меншої життєвої активності ніж молодь. Власне, в цей період життя хочеться пізнати то нове, на що не вистачало часу чи не було змоги в молоді роки. Тому організація таких заходів дає змогу старшим людям й надалі розвиватись і відчувати себе активними членами громади.

Організувала відвідування семінарії організатор культурно-дозвіллєвої діяльності відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: