Літні львів’яни побували на прогулянці у парку ім. І.Франка

Група львів’ян поважного віку, які є підопічними Львівського міського територіального центру, побували на прогулянці в парку ім. І.Франка. Під час прогулянки літні дідусі та бабусі дізнались історію виникнення парку, який вважається одним з найстаріших парків не тільки Львова, а й усієї України.

«На схилі літ у багатьох представників старшого покоління назріває проблема дефіциту спілкування із людьми, які були їм близькі за духом, переконаннями чи інтересами, тобто з друзями. Адже в силу різних причин з віком втрачаються давні дружні зв’язки, а нові формуються не так швидко, як у молоді роки. Тому, розуміючи важливість в житті кожного з нас спілкування з друзями, ми проводимо цю зустріч. І, зауважу, дуже часто під час таких зустрічей зароджуються нові дружні стосунки», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: