Літні львів’яни побували у першому в Україні АНТИкінотеатрі

Для одиноких людей старшого віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, організовують цікаві заходи проведення дозвілля. Так, літні громадяни побували в унікальному місці відпочинку – АНТИкінотеатрі «Rockfellow», де гостинні господарі надали цілий кінозал у власне розпорядження присутнім. Також відвідувачі мали можливість самостійно обрати фільми до перегляду.

Після відвідування АНТИкінотеатру дідусі та бабусі відзначили, що це особливе місце, яке створює власну атмосферу для кожного, а ще це заклад, де можна влаштувати відпочинок на свій смак.

«Наше сьогодення, яке є динамічним та наповненим інноваційними рішеннями, потребує постійного емоційного заряду та участі в суспільних процесах. Відповідно, літні люди, попри поважний вік та багатий життєвий досвід, хочуть і надалі черпати для себе нові враження та знання», – додала організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

Поділитись: