Літні львів’яни побували  у першому в Україні АНТИкінотеатрі

Для одиноких городян поважного віку – підопічних Львівського міського територіального центру організовують цікаві заходи проведення дозвілля. Так, минулої п’ятниці, з нагоди Дня батька чоловіки поважного віку побували в унікальному місці відпочинку – АНТИкінотеатрі «Rockfellow».

Як розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька, господарі надали цілий кінозал у розпорядження гостей, тож літні люди мали можливість самостійно обрати фільми до перегляду. По завершенні перегляду глядачі відзначили, що це особливе місце, яке створює власну атмосферу для кожного, де можна влаштувати відпочинок на свій смак.

«Наше сьогодення, яке є динамічним, наповнене інноваційними рішеннями, виражене в різних аспектах життя, потребує постійного емоційного заряду та участі в суспільних процесах. Відповідно, люди поважного віку хочуть черпати для себе нові враження та знання, а ми цьому повинні сприяти», – додала Віра Костецька.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: