Літні львів’яни побували на концерті «Для тебе, Україно, ми жили» – присвяченій 100 річчю ЗУНР

У день проголошення ЗУНР, 1 листопада, літні львів’яни, які є підопічними Львівського міського територіального центру, побували на концерті «Для тебе, Україно, ми жили».

«Присутні насолоджувались творами у виконанні солістів Львівської національної філармонії, які підготували добірку кращих пісень: «Ой на горі там женці жнуть», «Повіяв вітер степовий», «Наш отаман Гамалія», «Зажурились галичанки», «Гей ви, стрільці січовії ». Це наша історія, її треба пам’ятати. А загалом самотні люди старшого віку виявляють велике бажання долучатись до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі – чи не основний мотиваційний момент для нас: тому ми залюбки продовжуватимемо організовувати такі заходи», – зазначила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: