Літні львів’яни побували на екскурсії в підземеллі костелу отців Єзуїтів

Львів’яни поважного віку, які є підопічними Львівського міського територіального центру, побували на пізнавальній екскурсії в підземеллі костелу отців Єзуїтів, де залишились рештки мурів княжих часів 13 ст.

“Відвідувачі побачили, що підземелля костелу отців Єзуїтів складаються з трьох рівнів, частина з них засипана землею. Тут збереглися залишки побутової кераміки 16 ст. і фрески 17 ст. Особливо присутніх зацікавив різьблений саркофаг 18 ст. архиєпископа Миколи Вижицького. З розповіді екскурсовода наші підопічні дізнались, що у саркофазі ніхто ніколи не був похований”, – зазначила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

“Літні люди, проявляють велике бажання долучатися до культурних акцій, які ми організовуємо для них. А їхнє бажання до участі є нашим чи не основним мотиваційним моментом продовжувати й надалі працювати в напрямі культурного збагачення всіх категорій громадян, які цього бажають”, – додала Віра Костецька.

 

Поділитись: