Літні львів’яни побували на екскурсії в «Будинку воїна»

Львів’яни літнього віку, які є підопічними Львівського міського територіального центру, відвідали Музей національно-визвольної боротьби та перший в Україні «Будинок воїна».

«Під час екскурсії дідусі та бабусі оглянули виставку «Воєнно-історичні пам’ятки» відділу історії Визвольних змагань України, в експозиції якої представлені документи підпільних організацій – Української Військової Організації (УВО); Організації Українських Націоналістів (ОУН) міжвоєнного часу; листівки та жетони Бойового Фонду; підпільні видання, які розповідають про боротьбу Української Повстанської Армії (УПА) й Української дивізії «Галичина»; матеріали Української Головної Визвольної Ради (УГВР) та документальні свідчення масових репресій на Галичині періоду сталінського режиму», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Крім того, дідусі та бабусі відвідали перший в Україні «Будинок воїна». Там вони не тільки поспілкувались із добровольцями, але й оглянули експозиції, які уже функціонують у «Будинку воїна»: мілітарну колекцію, зразки уніформи різних періодів боротьби за українську незалежність, а також види зброї різних періодів.

«Ми, українці, повинні ретельно вивчати історію нашої держави незважаючи на вік. І людям старшого віку, і молоді необхідно розповідати про наших національних Героїв, а також про великі й героїчні моменти національно-визвольної боротьби українського народу», – додала Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: