Літні львів’яни Львівського міського територіального центру відзначили День партизанської слави в Україні

Минулої п’ятниці, 22 вересня в палаці імені Гната Хоткевича відбувся захід сторичної пам’яті «Живе в народі пам’ять про героїв». 73 роки пройшло з вікопомної пори, коли над просторами зраненої України відлунали останні залпи найжахливішої в історії людства війни. Час, що минув, не применшив подвигу народу, який відстояв свободу, честь і незалежність Вітчизни, здолав «коричневу чуму» ХХ-го століття. Ратний подвиг сивочолих ветеранів є прикладом для молодого покоління, як треба захищати свою Батьківщину, любити рідну землю ризикуючи найдорожчим – власним життям.

Зі словами привітання виступив учасник партизанського руху, Великої Вітчизняної війни – полковник Микола Іванович Чишкун, який розповів про обпалену війною юність і нелегке фронтове життя.

Великою приємністю для присутніх була нагода привітати Миколу Івановича в цей день. Адже не старіє душа ветерана, хоча має 93-й рік, але й надалі залишається активним, зберігає життєвий оптимізм.

Щира подяка і низький уклін вам, дорогі ветерани, за самовіддану працю у повоєнний період, за участь у розбудові незалежної держави, за виховання молоді на героїчних традиціях старших поколінь. Ваші знання та життєвий досвід потрібні нам, вони є невичерпним джерелом патріотизму, виявом свідомої громадянської позиції, зразком служіння Вітчизні.

З нагоди державного свята – Дня партизанської слави, бажаємо вам, дорогі наші сивочолі сучасники, ветерани підпільно – партизанського руху здоров’я, довголіття, миру і добробуту!

Організувало відвідування заходу відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: