Літні львів’яни до Дня пам’яті та примирення виготовили червоні маки

Відвідувачі центру дозвілля, що на вул. Кирилівській, 3а, до Дня пам’яті та примирення в Україні виготовили червоні маки.

«Готуючись до Дня пам’яті та примирення в Україні, літні львів’яни – підопічні терцентру власними руками виготовили червоні маки – символ пам’яті жертв Першої світової війни, а згодом – жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року, – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька. – Також наші підопічні під час зустрічі дискутували на тему: «Україна вчора і сьогодні»: обговорювали останні події, які відбуваються в нашій країні. Висловлювали думки та сподівання на кращу долю рідної неньки України. А ще вони декламували вірші та читали твори».

За словами Віри Костецької, літні люди радо відгукуються на пропозицію участі в різноманітних дозвільних заходах із задоволенням приймають в них участь.

Зауважимо, що працівники терцентру у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи: прогулянки, екскурсії, тренування, майстер-класи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: