Літні люди вшанували пам’ять жертв Голодомору

У четвер, 24 листопада, у церкві Покрови Пресвятої Богородиці (вулиця Личаківська, 175 ) відвідувачі центрів денного дозвілля Галицького та Личаківського районів, вшанували пам’ять жертв Голодомору 1932- 1933 років на концерті – реквіємі « Ми пам’ятаємо голод 1932-1933 років».

Голодомор 1932-1933 років – безпрецедентний злочин сталінської тоталітарної системи проти українського народу, який спричинив національну катастрофу.Конфіскацію продовольства комуністичний режим застосував як зброю масового знищення населення. За оцінками дослідників, втрати від голоду становили від 7 до 10 млн. осіб, понад третина з них – діти.

Голодомор в Україні мав страшні наслідки. І саме тому ми повинні повною мірою врахувати все це і добитися істини та правди, а також виявити причини.

«Машина радянського керівництва» спалила не лише життя мільйонів українських людей, але знищила і ненароджених. Українські люди, які не знали слова геноцид, стали його жертвами, “власною страшною долею шлють нам пересторогу крізь плин віків”.

Люди не спроможні щось змінити в минулому, але в змозі дати йому об’єктивну оцінку, а також винести з того уроки і запобігти поверненню гірких і драматичних сторінок історії. Правдиві історичні події, які розповіли підопічні очевидці тих страшних подій до сліз вразили усіх присутніх.

Окрім цього, із чудовим виступом виступив фольклорно- вокальний ансамбль «Джерело». Все, що відбувалось під час виступу, маленькі артисти пропустили через своє серце та душу. Головне – не допустити цього у теперішньому суспільстві. Це стане найбільшим вшануванням пам’яті жертв страшної трагедії.

Захід організовано та проведено відділенням соціально – побутової реабілітації, та Личаківським і Галицьким відділенням соціальної допомоги вдома.

 

Поділитись: