Літні люди відвідали храм Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові

21 жовтня, у концертному залі храму Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові, Львівський міський територіальний центр провів захід присвячений Дню захисника України «Козацькая слава не згине в віках».

З Божим словом на тему « Покрова» звернувся до усіх присутніх о.Василь. Цікаво, що святкування Дня українського козацтва збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці. З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Запорожці мали на Січі церкву на честь Покрова Пресвятої Богородиці з її іконою.

Літні львів’яни, що відвідали захід, прослухали лекцію про Українське реєстрове козацтво від отамана Львова генерала- майора Тараса Володимировича Чайківського.

Цікаво було переглянути показові виступи з бойового гопака від юних вихованців школи бойових мистецтв «Шаблезубий тигр».

А на закінчення вечора всі прослухали козацькі та УПІвські пісні від співочого колективу відвідувачів центру денного дозвілля при храмі Всіх Святих Українського Народу.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру

 

Поділитись: