Літні люди побували в першому в Україні АНТИкінотеатрі

Для одиноких львів’ян поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, організовують цікаві заходи проведення дозвілля. Так, вчора, 16 червня, дідусі та бабусі побували в унікальному місці відпочинку – АНТИкінотеатрі «Rockfellow», де гостинні господарі надали цілий кінозал у власне розпорядження присутнім. Також літні люди мали можливість самостійно обрати фільми до перегляду.

Під час спілкування з директором «Rockfellow» у Львові – Іриною Геревич – глядачі поважного віку дізнались, що альтернативний всім діючим формат закладу був розроблений та запатентований українцями та немає аналогів у світі. На запитання чому заклад називається «АНТИкінотеатр» пані Ірина відповіла: «Всю ідеологію АНТИкінотеатру можна описати всього в одній фразі – в нас можна поставити фільм на паузу!».

Після відвідування АНТИкінотеатру літні городяни відзначили, що це особливе місце, яке створює власну атмосферу для кожного, де можна влаштувати відпочинок на свій смак.

Наше сьогодення, яке є динамічним, наповнене інноваційними рішеннями, виражене в різних аспектах життя, потребує постійного емоційного заряду та участі в суспільних процесах, аби мати відчуття участі в громаді. Відповідно, літні люди, попри поважний вік та багатий життєвий досвід, хочуть і надалі черпати для себе нові враження та знання, а ми цьому повинні сприяти.

Організувало відвідування унікального місця відпочинку відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: