Літні люди Галицького відділення соціальної допомоги вдома відвідали тематично-пізнавальний захід на тему: «Львів, цікаві місця»

07 лютого у середу літні люди Галицького відділення соціальної допомоги вдома відвідали тематично-пізнавальний захід на тему: «Львів, цікаві місця».Розповідь про Львівську Національну Академію Мистецтв по вул. Кубійовича,38 підготувала наша підопічна Горбик Маргарита Митрофанівна.Ідея створення у Львові мистецької академії зародилася понад сто років тому. Сучасний навчальний заклад є спадкоємцем кращих традицій і надбань художньої освіти, започаткованої у Львові ще в середині 19 ст.

Також відбулась зустріч з психологом (Пінчук О.Ф.) на тему « Позитивне мислення. Вплив позитивного мислення на життя людини». Під час бесіди ознайомились із поняттям «позитивного мислення», факторів, які впливають на його формування. Окрім цього, визначили вплив негативних думок на фізичний стан людини, вивчили основні психосоматичні хвороби. Психологом було запропоновано ряд рекомендацій, які допоможуть у формуванні позитивного мислення і здійснять вплив на покращення самопочуття.

Люди похилого віку уважно слухали, обговорювали, задавали питання, ділилися враженнями.

Захід організовано відділенням соціально-побутової адаптації Львівського міського територіального центру

 

Поділитись: