Літні городяни відзначили День святої Анни

Вчора, 22 грудня, львів’яни відзначали День святої Анни. З цієї нагоди літні городяни, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, побували в Храмі Покрови Пресвятої Богородиці на Божественній літургії.

Становлення свята пов’язане з непорочним зачаттям праведною Анною дочки Марії – Матері Ісуса Христа. Згідно з церковним переказом, який грунтується на апокрифічному Протоєвангелії Якова, Пресвята Діва Марія народилася в Назареті. Батьками Її були праведні Ганна та її чоловік Йоаким, які прожили разом понад 50 років, але не мали дітей. У розпачі Йоаким подався у пустелю і там 40 днів постився, плакав і молився, щоб Бог подарував йому на щастя дитину. Молилася й Ганна. І незабаром явився їй Архангел Гавриїл і сказав, що зачне вона преблагословенну дочку Марію, через Котру буде дароване спасіння усьому світу.

Духовні зустрічі спрямовані на виховання християнської моралі, любові до ближнього та милосердя у всіх його проявах.

Організувало відвідування храму Покрови Пресвятої Богородиці, що за адресою – Левандівка, вул. Сяйво, 14, відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: