Літні городяни відкривали таємниці підземного Львова

Вчора, 16 серпня для одиноких львів’ян поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі провели чергову пізнавальну екскурсію. На цей раз, учасники побували в середньовічному підземеллі музею історії релігії, який являє собою комплекс монастиря домініканців, пам’ятки ХІІІ-ХVIII ст. Наша держава має багату історичну спадщину, яка тягнеться з ще з давніх часів. У різні віки на території сучасної України проживали численні племена, народності, існували різні історичні держави.

В часі мандрівки присутні довідались, що з огляду на це, кожен період історії вносив певну особливість у розвиток релігії, традицій віросповідання українців. Власне, цей пласт нашої історії, ми хотіли «привідкрити» й ближче ознайомити з ним літніх городян.

Організація дозвілля для одиноких львів’ян поважного віку є невід’ємним елементом в процесі їх соціалізації. Даючи можливість спілкування, пізнання нового, участі в колективних заходах, ми створюємо умови для покращення емоційного стану та духовного насичення їх життя.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: