Літні городяни проводять дозвілля розширюючи культурні горизонти

Вже стало хорошою традицією, щотижня, організовувати цікаві та пізнавальні заходи для самотніх людей літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі. Так, вчора 1 березня, дідусі та бабусі побували на пізнавальній екскурсії в Галереї Львівської національної академії мистецтв. Під час мандрівки присутні дізнались, що Галерея ЛНАМ – це новий мистецький простір, створений з метою підтримки творчих ініціатив студентської молоді. Сучасно обладнана галерея стала повноцінним осередком культурно-мистецького життя міста.

Також дідусі та бабусі мали нагоду оглянути експозицію з дипломних проектів різних кафедр, відзначених як найкращі в межах цьогорічного випуску освітньо-кваліфікаційних рівнів «Магістр», «Спеціаліст». Виставка демонструє результати творчих пошуків та експериментів молодого покоління митців в царині художнього скла, кераміки, металу, текстилю, дерева, графічного дизайну та дизайну інтер’єрів, сакрального мистецтва, монументального живопису та скульптури, а також засвідчує про присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну. Презентовано широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів, спільною рисою яких є високий фаховий рівень, здобутий під час навчання в одному із провідних мистецьких ВНЗ України.

« Літні городяни проявляють велике бажання долучатись до культурних акцій, які організовують працівники нашої установи. А їхнє бажання до участі є нашим чи не основним мотиваційним моментом продовжувати й надалі працювати в напрямі культурного збагачення всіх категорій громадян, які цього бажають», – розповів директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Віталій Брославський.

Організувала відвідування експозиції культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

 

Поділитись: