Літні городяни побували на виставці cучасної кераміки REDUCTION

Вже стало хорошою традицією, щотижня, організовувати цікаві пізнавальні заходи для самотніх людей літнього віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі. Так, вчора 10 березня, літні городяни побували на пізнавальній екскурсії в Галереї Львівської національної академії мистецтв. Під час мандрівки присутні дізнались, що Галерея ЛНАМ – це новий мистецький простір, створений з метою підтримки творчих ініціатив студентської молоді. Сучасно обладнана галерея стала повноцінним осередком культурно-мистецького життя міста.

Також дідусі та бабусі мали нагоду оглянути експозицію, яка репрезентує творчі пошуки, оригінальні пластичні та концептуальні експерименти молодого покоління українських мисткинь в царині сучасної художньої кераміки.

Представлені на виставці твори демонструють широкий спектр можливостей та надзвичайний художній потенціал такого традиційного матеріалу як кераміка, який володіє особливою енергетикою та не втрачає своєї актуальності протягом віків.

Дідусі та бабусі відзначили, що роботи вирізняються високим професіоналізмом та суголосні європейським художнім тенденціям. Ці об’єкти важко віднести до конкретного виду мистецтва, так як більшість із них балансують на межі сучасного образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та дизайну.

” Наше сьогодення, яке є динамічним, наповнене різними інноваційними рішеннями, виражене в різних аспектах життя, потребує постійного емоційного заряду та участі в суспільних процесах, аби мати відчуття участі в громаді. Відповідно, літні люди, попри поважний вік та багатий життєвий досвід, хочуть і надалі черпати для себе нові враження та знання, а ми цьому повинні сприяти “, – наголосив директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян Віталій Брославський.

Організувала відвідування експозиції культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

 

Поділитись: