Літні городяни побували на урочистостях з нагоди  Дня захисника України

Вчора, 17 жовтня, люди поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі, за сприяння Української асоціації письменників Західного регіону, побували на святковому заході. Урочистості пройшли у форматі патріотичного концерту творчих військових колективів присвяченого Дню захисника України.

Відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14 жовтня 2014 року в Україні, з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, встановлено свято – День захисника України, яке тепер відзначається щорічно 14-го жовтня, в день одного з великих православних свят запорізьких козаків – «Козацька Покрова» («Покров Пресвятої Богородиці»).

Сьогодні наша держава переживає трагічні сторінки новітньої історії, коли на східних кордонах українські вояки ведуть відчайдушну боротьбу із ворожими силами, захищаючи рідну землю. На жаль, в цій боротьбі багато вояків отримують важкі поранення, іноді несумісні з життям.

Звичайно, крім пам’яті про людей, котрі відстоюють цілісність нашої країни, захищаючи кожного з нас, день покликаний підняти дух народу, патріотизм, усвідомленість та любов до своєї Батьківщини.

Ми повинні постійно підтримувати славні традиції українського народу і Збройних сил у збереженні історії та слави нашого Українського війська для майбутніх поколінь.

У заході прийняли участь активні відвідувачі центру денного дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська,3а, відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: