Літні городяни побували у Храмі Святого Юрія

Для відвідувачів центрів дозвілля Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян відбулася екскурсія у Храм Святого Юрія. Екскурсію для старших львів’ян провела слугиня церкви – Світлана.

Під час екскурсії присутні дізналися багато нового про чудотворні ікони, які знаходяться у Храмі та побували в крипті, де захоронені мощі Андрея Шептицького, Йосипа Сліпого, Володимира Стернюка.

Серед підопічних на екскурсії була присутня Лідія Павлівна Заломська, яка 35 років пропрацювала лікарем швидкої допомоги у Львові. У пані Лідії в пам`яті виринули спогади про Володимира Стернюка, який певний час був її співробітником. Після екскурсії всі мали змогу помолитися на акафісті, який закінчився благословенням священника нерукотворною Іконою Ісуса Христа.

Відвідавши Храм літні городяни рушили відпочити у скверику на Святоюріївській горі перед пам`ятником Андрею Шептицькому.

Пані Ліда навчила всіх присутніх вправ йоги пальців, які називаються «мудрами».

Мудри скеровані на те, щоб людина вчилася керувати своїми енергетичними потоками, для того, щоб вони були зцілюючими. Енергія заряджає і зцілює тільки при правильному настрої. Спочатку вона актуалізує, наповнює собою проблему – відбувається загострення, і тільки після цього, як ми не злякалися труднощів і вирішили продовжувати практику – відбувається зцілення.

Абсолютна відсутність негативних думок і повна впевненість в правильності того, що ви робите – це запорука стопроцентного результату.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського тер центру.

 

Поділитись: