Літні городяни побували на екскурсії в «Домі, де живуть легенди»

Вже традиційно для одиноких львів’ян поважного віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі організовують цікаві акції, лекції чи екскурсії. Так, вчора 13 липня для літніх людей провели пізнавальну екскурсію в «Домі легенд».

На вході гостей зустрів Сажотрус, дивовижні розповіді якого не залишили байдужим навіть найпрагматичнішого відвідувача. Він повідав присутнім таємницю справжнього львівського часу, запаморочливу історію про кохання по-львівськи та ще багато чого цікавого.

Проте, найзахопливіші пригоди чекали на гостей в середині. Варто лише переступити поріг закладу, як візит у звичайний ресторанчик непомітно перетворюється у захоплюючу мандрівку до іншого, містичного світу загадкового міста Лева, у якому кожен зал на семи поверхах береже певну львівську легенду.

Під час екскурсії літні городяни побачили схованку еталонної львівської бруківки, кімнату львівського часу, і тому подібних звиклих для Львова речей. Також вони відвідали кімнати Львівських книг – кімната в якій зберігаються книги про Львів та львів’ян. Саме тут зберігається книга Львівської говірки, – це таке собі Міністерство інформації, Львівський вінчестер… І кімната контролю славетної Львівської погоди…

Так, наприклад, у кімнаті львівського часу, відвідувачі знайшли прилад розташування львівського часового поясу серед інших планет нашої галактики, великий механічний годинник, який єдиний у місті показує справжній хід часу у Львові, розгорнутий список усіх львівських годинникарів, макет нашої сонячної системи та ще багато чого цікавого.

Окрім того літні мандрівники побували на славнозвісному оглядовому майданчику на даху, де до огляду представлена єдина у Львові крилата машина з веслами (повірте, такої машини Ви ще не бачили) та фігура сажотруса, що сидить на комині будинку і з нетерпінням чекає, коли ж йому в капелюха кинуть монетку. Існує думка, що той кому вдасться з чималої відстані закинути копійку йому в капелюх, принесе додому частинку справжнього щастя та успіху. Окрім таких веселих цікавинок, відвідувачів чекав насправді чудовий вид на львівське середмістя з висоти одного з найвищих будинків старого міста.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: