Літні дідусі та бабусі побували на екскурсії в Олеському замку

У Львові для людей поважного віку організували цикл подорожей, що має назву «Мандрівки рідним краєм». Подорожують Львівщиною літні дідусі та бабусі, що перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування.

Як повідомив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин, на екскурсійні поїздки з бюджету скерували 36 тисяч гривень. Ці кошти передбачено на 10 мандрівок: до Жовкви, Унева, Меденич, Дрогобича, а ще мандрівники відвідають Страдч, Каховино та Наконечне Перше. Три поїздки, в села Урич, Крехів та до Олеського замку уже відбулась.

Зокрема, цими вихідними група екскурсантів побувала у смт. Олесько, що у Буському районі та відвідала Олеський замок. Екскурсоводи провели для учасників поїздки пізнавальну екскурсію залами замку, де експонуються зразки декоративного та ужиткового середньовічного мистецтва, іконопису та дерев’яної скульптури. Також працівники замку розповіли про історичне минуле самого містечка та його украплень. По завершенні екскурсії поважні мандрівники відвідали й внутрішній дворик Олеського замку, а також прогулялися осінніми парковими алеями та оглянули паркові скульптури.

Слід зауважити, що у мандрівці взяли участь 30 літніх людей. А загалом до усіх подорожей у територіальному центрі планують залучити щонайменше 300 своїх підопічних. Заплановано, що усі мандрівки повинні відбутись упродовж жовтня-листопада цього року.

Поділитись: