Літературно-мистецький захід « День відкритих сердець »

Для людей поважного віку в центрі денного дозвілля, що за адресою вул.Кирилівська,3а відбулась зустріч з Заслуженою артисткою України – Лесею Боровець. Під час спілкування присутні ознайомились з життєвим та творчим шляхом співачки. Дізнались, що у репертуарі знаної виконавиці твори українських та зарубіжних композиторів, українські народні пісні. Співачка записала альбоми “Ватра”, “Пісні Б. Янівського”, “Львівське ретро”, “Галицька ревія”. Озвучила музичні телефільми “Залицяльники”, “Пісні над Львовом”, записала відеофільми “Мелодії давні і нові. Співає Леся Боровець”, “Високий замок сподівань”, “Львівське ретро”, “Галицька ревія”, “Незабутні мелодії”. Останніми роками Леся Боровець багато концертує в таких країнах, як Польща, Японія.

Зі вступним словом виступила педагог Стефанія Горбач.

Літературні-мистецькі заходи є пізнавальними і сприяють душевному спокою та рівновазі людей. В часі спілкування учасники декламували вірші та читали твори, ділилися власними здобутками та творчими планами.

Ідея таких зустрічей полягає у спонуканні літніх людей проявляти свої таланти через мистецтво – поезію, пісню аби відчувати свою дотичність до громади.

Захід організовано відділенням соціальної адаптації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: