Квіткові композиції та картини: для літніх львів’ян провели майстер-клас

У понеділок, 23 квітня, для літніх львів’ян, які є підопічними Львівського міського територіального центру, провели майстер-клас з виготовлення квіткових композицій. Майстер-клас відбувся в центрі дозвілля, що на вул. Кирилівська, 3а.

Про це розповіли у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування.

«Майстер-клас літнім львів’янам надзвичайно сподобався, – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського терцентру Віра Костецька. – Під час заходу панувала приємна, затишна, домашня атмосфера, яка принесла позитивні емоції нашим відвідувачам. А ще літнім львів’янам вдалось опанували техніку оздоблення квіткових аплікацій на весняну тематику та зробити власними руками заготовки для оформлення картини».

За словами Віри Костецької, регулярне проведення майстер-класів позитивно впливає на поліпшення моторики рук і витримку, розвиток творчого мислення та уявне бачення об’єкта, що з віком у людей послаблюється.

Слід зауважити, що у центрах дозвілля для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-15 старших мешканців Львова.

Поділитись: