У неділю, 6 січня, у переддень Різдва Христового, працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних для безхатченків, які отримують послуги у цій установі, накриють святвечірній стіл. Тож півсотні людей, які через різні життєві обставини не мають домівки, зможуть спільно покуштувати традиційні святвечірні українські страви.

«Різдвяна вечеря, як і щороку, складатиметься з традиційних для українського столу страв: це кутя, смажена риба, вареники, пампушки… В організації вечері традиційно допомагають благодійники та підприємці: за що ми їм дуже вдячні», – розповів директор Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб Олександр Бородін.

За його словами, вечеря розпочнеться о 19:00 годині зі спільної молитви. Вечерю організовують орієнтовно для 45- 50 осіб, які отримують в Центрі соціальні послуги. Рідзвяна вечеря у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб відбудеться уже вдесяте.

Довідка:

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Відповідно до своїх завдань Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, тощо.

З січня 2009 року в Центрі розпочало роботу відділення нічного перебування для бездомних. Приміщення відділу адаптовано під цикл отримання бездомним послуг реєстрації, первинного медичного обліку, санітарно-гігієнічних послуг та послуг ночівлі.

Поділитись: