Курс “Комп’ютер з нуля”

7 серпня 2017 року група літніх львів’ян – підопічних львівського міського територіального центру пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, яка відвідувала «Комп’ютер з нуля” отримала пам’ятні сертифікати про закінчення курсу.

На цих курсах пенсіонери мають можливість познайомитися з основами роботи з комп’ютером, вивчають основні текстові редактори, отримують практичні навички, які використовують для активного ділового та особистого листування, відправлення копій документів в будь-яку точку світу, безкоштовного зв`язку з друзями і родичами за кордоном, друкування своїх мемуарів, читання в Інтернеті газет в електронному варіанті, прослухування музичних файлів, перегляду улюблених фільмів, купівлі та продажу через Інтернет речей, цікавих інтелектуальних ігор в хвилини відпочинку тощо.

«Коли мої родичі та знайомі дізналися, що я буду навчатися комп’ютерної грамотності просто не повірили, адже мені нещодавно виповнилося 80!» – не стримує посмішки п. Лідія.

«Навчатися ніколи не пізно, тим більше бути обізнаним у новітніх технологіях – вимога сьогодення» зазначила п. Ольга.

Варто зазначити, що курс «Комп’ютер з нуля” діє на постійній основі і всі бажаючі підопічні Львівського міського територіального центру мають можливість освоювати навики роботи з комп’ютером.

 

Поділитись: