Куди звертатись батькам дітей із труднощами розвитку: корисні поради від центру Джерело

Команда центру Джерело разом з ЮНІСЕФ розробили брошуру з корисними порадами, куди звертатись батькам дітей з труднощами розвитку на новому місці тимчасового проживання за певними медичними, соціальними чи освітніми послугами.

З перших днів війни команда центру Джерело активно допомагає та підтримує дітей та молодь з інвалідністю та їхні родини, в тому числі з числа внутрішньо переміщених осіб.

«Дітям з труднощами розвитку, особливо внутрішньо переміщеним, треба готуватись до школи за новим місцем проживання, або знайти можливість отримувати певні соціальні чи медичні послуги. Дуже не просто батькам дати собі раду, знайти потрібну інформацію та найпростіший шлях вирішення. Саме тому наші фахівці разом командою ЮНІСЕФ розробили брошуру, в якій є підкази та відповіді на певні питання», – розповіла Зореслава Люльчак, директорка центру Джерело.

Зокрема, у брошурі можна довідатись:

  • Куди звернутися за консультацією психолога, логопеда або вчителя-реабілітолога?
  • Як записатися до лікаря на новому місці?
  • Як потрапити на навчання в інклюзивному класі чи групі?
  • Де отримати колісне крісло або слуховий апарат для дитини?
  • На яку іншу допомогу можуть розраховувати сім’ї з дітьми з труднощами розвитку або інвалідністю?

Крім того, у брошурі є необхідна контактна інформація про те, куди звертатись батькам з труднощами розвитку не лише у Львівській області, а й у інших областях на заході України.

Брошура з корисними порадами

Поділитись: