«Краса поза часом»: у Першій Львівській Медіатеці триває виставка світлин львів’ян поважного віку

У Першій Львівській Медіатеці, що на вул. Мулярська, 2А, триває виставка світлин «Краса поза часом». Триватиме вона ще майже два тижні і переглянути її можна до 23 лютого. «Краса поза часом» – це неймовірні світлини літніх панів та панянок, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування.

«Ця виставка – це чудові світлини наших панів та панянок. Усі фото показують які наші відвідувачі харизматичні, емоційні, сповнені життя. Кожне фото – гідне обкладинки журналу», – розповіли у терцентрі.

Допомогли в реалізації фотопроекту «Краса поза часом» клуб «Фотодей» та установа дитячо-юнацьких та молодіжних клубів Галицького району.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різні заходи. У кожному з них бере участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу на прогулянці, екскурсії чи тренуванні обов’язково супроводжує працівник установи.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: