На ковзанах: львівські дідусі та бабусі цікаво і незвично відзначили День закоханих

Фахівці львівського міського територіального центру соціального обслуговування для своїх підопічних організували незабутній захід: День святого Валентина львів’яни поважного віку відзначили на ковзанці парку ім. Б. Хмельницького.

«Приємна музика, комфортна зона відпочинку, сама ковзанка, між іншим, єдина кругла ковзанка в Україні, та і саме катання на ковзанах… Від усього цього львів’яни отримали море радості та незабутніх емоцій. А як вони катались на ковзанах! Зовсім не скажеш, що вони розміняли уже не один десяток років», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: