Студенти Української академії лідерства разом з мережею ресторанів Pizza Celentano та Львівським міським територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) вирішили відсвяткувати початок літа разом з самотніми людьми поважного віку, підопічними Львівського міського територіального центру соціального обслуговування.

Упродовж травня ресторани Pizza Celentano, пропонуючи акційні пропозиції у меню збирали гроші на проведення акції «Літо для літніх людей».

7 червня 2018 року з 11 години у Шевченківському гаю відбудеться свято для 200 самотніх літніх людей Львова, які активно відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Для гостей будуть організовані концерт, бульбашкове шоу, майстер-класи та частування обідом.

«Ми познайомилися з роботою Львівського міського територіального центру соціального обслуговування у листопаді 2017 року, коли готували проект «Мені не байдуже». Тоді ми робили різдвяний концерт для самотніх людей літнього віку, потім організовували для них майстер-класи. Наші студенти підтримували зв’язок з цими людьми, спілкувалися та стали з ними друзями. Для нас важливо налагодити діалог поколінь, а щирі розмови піднімають настрій! Зараз ми хочемо привітати цих людей з початком літа!», – розповідають студентки УАЛ-організатори проекту.

«Мета заходу – подарувати старшим людям частку своєї любові, уваги, а також активно провести час, отримати багато позитивних емоцій та вражень», – переконаний директор Львівського міського територіального центру соціального обслуговування Віталій Брославський.

За детальною інформацією звертайтесь: +38 0954048671 – Ельзара Галімова, ментор Української Академії Лідерства; +380976895445 Василь Галамай працівник Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

Поділитись: